Jiná - 1.část

2. září 2013 v 16:21 | Roto |  Jiná
Ahoj, doufám, že se vám bude líbit i tato moje povídka. :)

"Co na to říkáš?" Zeptala jsem se hlídače. Rozmrzele jsem do něj kopla. Samozdřejmě mi neodpoví. Usmála jsem se. Mrtvoly nemluví. Chápu, vloupat se do nákupního centra se může zdát jako "pitomost", ale já to ale vidím jako odvahu. No a co, že jsem zabila hlídače? Nemůžu za to, že ten prodavač stihl zavolat do vedlejšího muzea a přivolal si kámoše. Teda, ne že by mu to pomohlo...Chvíli mi trvalo, než jsem opozdilého prodavače našla. A zabila.
A ten trouba hlídač mě u toho viděl. Co jsem měla dělat? Aspoň, že byl tak hloupý a nezavolal policii. Ten idiot si myslel, že na mě stačí sám. Zašklebila jsem se. Evidentně se spletl.
Svoje prokrvácené oblečení jsem vyměnila za krásné, čisté a nové. A co s pistolí? Nevím, patří do plastu? Prostě jsem ji hodila do prvního koše. Předtím jste mě mohli znát jako tmavovlásku Sáru, ale teď jsem blonďatá Sophie. Nic není jako dřív. Můj starý život je nadobro pryč. Už jsem se příliš dlouho zdržovala na místě činu, tak odcházím ke dveřím. Jesně, teď budou zamčené.Zamířím tedy do zadu do skladu. A tady je. Zadní vchod. Pouze pro zaměstnance a příležitostné vrahy. Možná si myslíte, když zabiju nějaký lidi, budu mít složitější věci na práci, než řešit jaké boty se hodí k černým legýnám a tryčku s mašličkou.
Ale to bych nebyla já Sára. Tedy teď Sophie. Vyplížila jsem se zadním vchodem ven do úzké uličky. Zarazila jsem se. Na konci té uličky jsem zahlédla pohyb. Strnula jsem. Nějaký člověk stál na konci uličky stál nějaký člověk a koukal na mě.
"Co tady děláš?" Zařvali jsme současně.
Odhodlaně jsem se za tím člověkem vydala. Abych pravdu řekla, doufala jsem, že se lekne a uteče, dnes už se mi nechtělo zabíjet. Ale když mi nedá jinou možnost, tak klidně. Ukázalo se, že je to kluk zhruba mého věku a také, že je tvrdohlavý a netrpělivý. Stál naproti mě se zkříženýma rukama na prsou a podupával nohou.
"Tak bude to?" Asi ho zabiju, tak co mu to neříct?
"Právě jsem vyloupila támhleten obchod, zabila dva lidi a ukradla balíček mátových žvýkaček." Řekla jsem a on se začal smát.
"Jsi vtipná...a taky trochu divná." Zasmála jsem se. Chudák neví, co se stalo poslednímu, co mi to řekl.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Natally Natally | Web | 2. září 2013 v 16:45 | Reagovat

Super, originálně vtipný!!!
"A co s pistolí? Nevím, patří do plastu?" nebo "Pouze pro zaměstnance a příležitostné vrahy." :D geniální! jen by to chtělo dávat trošku větší pozor na překlepy, jinak super! Kdy bude pokračování?

2 Roto Roto | Web | 2. září 2013 v 17:30 | Reagovat

[1]: Díky Natally, pokračovaní plánuju napsat co nejdříve :-D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama